20-lecie Hydrogaz!

Szanowni Państwo,

Obecny rok jest szczególny dla Firmy Hydrogaz S.J. To rok jubileuszowy, w którym świętujemy 20-lecie naszej działalności. Swoją działalność w branży instalacyjnej rozpoczynaliśmy w 1996 roku – Jan Kopeć, Grzegorz Kopeć i Krzysztof Kopeć – jako wspólnicy Spółki Cywilnej . Rozwijaliśmy się wraz z rozwojem rynku usług instalacyjnych w Polsce, starając się zaspokajać rosnące potrzeby naszych Klientów. Przez te dwie dekady działalności wykonaliśmy dziesiątki i setki usług dla inwestorów prywatnych i publicznych. Z małej, prywatnej firmy staliśmy się ważnym podmiotem handlowym i lokalnym liderem na rynku usług instalacyjnych. Zmieliliśmy również status prawny prowadzonej działalności, przekształciliśmy naszą Firmę w Spółkę Jawną.

W okresie dotychczasowej działalności zakres naszej oferty zdecydowanie się poszerzył. Oferta naszej Firmy obejmuje usługi w zakresie instalacji sanitarnych, wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, instalacji odzysku ciepła dla potrzeb c.o. i c.w.u., gazu i nowoczesnych technologii w zakresie kotłowni. Montujemy również zestawy solarne i fotowoltaiczne, pompy ciepła z gruntowymi wymiennikami, układy i centrale wentylacyjne, układy i centrale rekuperacyjne, układy chłodnicze i klimatyzacyjne, odkurzacze centralne. Dysponujemy pełnym zapleczem technicznym i sprzętowym do podjęcia każdego zlecenia w branży.

Posiadamy własny salon sprzedaży w Padwi Narodowej i sklep firmowy w Łoniowie. Oferujemy w nich pełną gamę artykułów branży hydraulicznej (artykuły wodno kanalizacyjne, centralnego ogrzewania, gazowe), wyposażenie łazienek, materiały budowlane i wykończeniowe. Nasza Firma jest autoryzowanym przedstawicielem handlowym wiodących producentów branży budowlanej i instalacyjnej.

Obiekt w Padwi Narodowej wybudowany został od podstaw i oddany do użytkowania w 2004 r.. Pełni on funkcję siedziby Firmy i naszego zaplecza techniczno-sprzętowego.

Od początku istnienia firmy, najważniejszą cechą naszej działalności jest poczucie szczególnej odpowiedzialności za jakość wykonanych usług . Bardzo istotne również jest dla nas zadowolenie Klienta i jego przekonanie, że otrzymał najlepsze z możliwych rozwiązań. Ciągle dążymy do doskonałości. Wdrażamy wszystkie innowacyjne rozwiązania jakie pojawiają się w naszej branży. To dzięki temu, już od dwóch dziesięcioleci, cieszymy się uznaniem i zaufaniem naszych Klientów – osób fizycznych, firm i instytucji.

Jesteśmy przekonani, że przy okazji kolejnego jubileuszu będziemy mogli pochwalić się jeszcze dłuższą listą dokonań.

Dziękujemy naszym klientom, kontrahentom oraz pracownikom za lata owocnej współpracy.

 

Grzegorz Kopeć

Krzysztof Kopeć

Wspólnicy Hydrogaz G.K. Kopeć S.J.

 

2016-12-21T10:16:11+00:0021 kwietnia 2016|