Atlas – budujemy mocne fundamenty z najsilniejszą marką budowlaną na rynku!

Jako, że wyznajemy w naszej firmie zasadę „Dobre, bo polskie”, pierwsze tygodnie kwietnia okazały się kluczowe pod kątem kierunku dalszego rozwoju naszej firmy.  Oficjalnie zawiązaliśmy współpracę z firmą Atlas, która jest obecnie największym producentem wyrobów chemii budowlanej w Polsce, będąca niekwestionowanym liderem na polskim rynku. Oferta firmy obejmuje kompleksowy asortyment wyrobów budowlanych pozwalający na budowę lub remont budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej i obiektów przemysłowych. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w projektowaniu, produkcji i zastosowaniu swoich wyrobów, ATLAS oferuje materiały budowlane zapewniające najwyższą jakość, trwałość i bezpieczeństwo. W ofercie firmy są zarówno wyroby przeznaczone dla amatorów drobnych remontów, jak i dla profesjonalistów szukających rozwiązania trudnych problemów budowlanych.

Jakość produktów, ciągle wprowadzane nowe pozycje do oferty, udoskonalenia, wsparcie techniczne i szkoleniowe, a także największy program lojalnościowy dla wykonawców w Polsce, tymi właśnie atutami przyciągnęła nas firma Atlas do wejścia na stałe w bezpośrednią współpracę. Efektem finalnym było wspólne zorganizowanie bardzo owocnego szkolenia dla wszystkich chętnych wykonawców (ok. 50 osób).

Wszyscy mieli okazję zaznajomić się z marką Atlas, od jej krótkiej prezentacji, przez omówienie korzyści jakie niesie za sobą program lojalnościowy, reklama, karta, szkolenia, akademia i certyfikaty.

W części praktycznej, wszyscy poznali zalety chemii budowlanej, fachową sztukę aplikacji i doboru produktów do warunków i rodzai podłoża, a także wprowadzane nowości. Każdy z uczestników miał możliwość sprawdzenia się z wybranym zadaniem. Sporym zainteresowaniem wśród widowni, okazał się pokaz siły kleju żelowego w aplikacji pionowej na szkliwionej części płytki, przyłożona do ściany nie uległa najmniejszemu przemieszczeniu.

Po zakończeniu ostatniej części praktycznej, każdy z uczestników otrzymał drobne upominki i poradniki fachowca Atlas.

Następnie przyszedł moment na dopełnienie pomocnicze z branży budowlanej, swój czas na wykład i prezentację mieli przedstawiciele polskiej firmy, mającej swoją siedzibę i produkcję w Kielcach. To firma Blue Dolphin Tapes – XL Tape, z którą współpracujemy już od kilku lat.

Szkolenie składało się z dwóch etapów. W pierwszej części prowadzący omawiali technologię produkcji, prezentowali rodzaje dostępnych taśm i akcesoriów, przedstawiając ich zastosowanie. Następnie zaprezentowane zostały nowości firmy, a wśród nich wałki i rączki na japońskiej licencji. W części drugiej uczestnicy szkolenia mieli możliwość samodzielnego sprawdzenia właściwości i jakości omawianych wcześniej produktów, a także uzyskali odpowiedzi na pytania związane z tematyką szkolenia. Całość zakończyła się wręczeniem certyfikatu ukończenia kursu szkoleniowego oraz przekazaniem firmowych upominków.

Szkolenia prowadzone zostało przez zespół ekspertów z dużym doświadczeniem teoretycznym i praktycznym w skuteczny sposób przekazali zgromadzonym wiedzę na temat prac malarskich i ogólnobudowlanych.

Szkolenie jednogłośnie podsumowane zostało jako bardzo udane i owocne, długo toczyły się burzliwe dyskusje w różnych kwestiach teoretycznych i praktycznych. Wszyscy byli pozytywnie zaskoczeni, opuszczając lokal z dużą dawką wiedzy teoretycznej i praktycznej. Cieszymy się, że wspólnie z firmą Atlas i Blue Dolphin Tapes mogliśmy podzielić się cenną wiedzą i wsparciem. Dziękujemy za organizację naszym Partnerom i wszystkim gościom za bardzo liczne przybycie i burzliwe dyskusje, mamy nadzieję, że zdobyta wiedza i doświadczenie zaowocuje jeszcze mocniejszą współpracą z najlepszymi na rynku.

Kolejne szkolenia wkrótce.

2019-05-06T21:37:33+00:0016 kwietnia 2019|